Dhomë Treshe Komode

Kjo dhomë treshe ka një ballkon, zonë ngrënie dhe pamje malore.

null

Free WiFi

null

Pamja nga Mali

null

Dhoma Familjare

null

Peshqir

null

Kondicioner

null

Ndalohet Duhani