Dhoma Luksoze (2 të Rritur + 1 Fëmijë)

Kjo dhomë dyshe përmban një ballkon, pamje dhe pishinë private.

null

Free WiFi

null

Pamja e Qytetit

null

Dhoma Familjare

null

Peshqir

null

Kondicioner

null

Ndalohet Duhani