Dhoma Dopio Standard

Kjo dhomë dyshe ka një ballkon, tharëse dhe zona ngrënie.

null

Free WiFi

null

Pamja e Qytetit

null

Dhoma Familjare

null

Peshqir

null

Kondicioner

null

Ndalohet Duhani