Miresevini ne IONIAN HOTEL

E vendosur në Ksamil, 800 m nga plazhi i Porto Rikos, HOTEL IONIAN ofron akomodim me një restorant, parkim falas privat, një bar dhe një kopsht dhe dhoma familjare, kjo pronë gjithashtu ofron miqve një tarracë. Hoteli përmban një pishinë të hapur dhe shërbim në dhomë dhe WiFi falas në të gjithë pronën.

Parku Kombëtar i Butrintit është 3 km nga hoteli.

Kjo është pjesa e preferuar e miqve tanë të Ksamil, sipas vlerësimeve të pavarura.

Dhomat Tona

Dhoma Luksoze (2 të Rritur + 1 Fëmijë)

Kjo dhomë dyshe përmban një ballkon, pamje dhe pishinë private.

Shërbimet Tona

null

Restorant

null

Bar

null

Dhoma Familjare

null

Zona Plazhi Private

Kontakt

Për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni